Fogadóórák 2018.11.12.

9. terem 109. terem
Fazekasné Juhász Nóra
Gálné Tar Gyöngyi
Kiss Mónika Beáta
Tiszai-Nagy Zoltán
Pál László
Czidor Csaba
Dobi Judit
Kovács László
111. terem 110. terem
Csontos Márta
Vargáné Várszegi Csilla
Kedves Tünde
Vágóné Nádas Márta
Kaltenecker Erika
Sajtosné Tóth Éva
Szabóné Juhász Emese
 
8. terem Igazgatói iroda 
Kovács Márta
Veres Krisztina
Vári Zsombor
Fekésházi Tibor

 

 


November havi program

Nap Időpont Helyszín Program neve
nov. 6.   Budapest Évfolyam kirándulás az 5. évfolyamosoknak
nov. 9. 14:30 Thököly Iskola Bolyai Csapatverseny (magyar)
nov. 10. szombat   Tanítási nap (pénteki órarenddel)
nov. 12. 16:00 - 17:00 Kijelölt termek Alsós fogadó órák
nov. 12. 16:00 - 18:00 Kijelölt termek Felsős fogadó órák
nov. 13.     Magyar nyelv napja (Megemlékezés irodalom órákon)
nov. 13.   Budapest Évfolyam kirándulás az 8. évfolyamosoknak
nov. 14. délelőtti órákban Sportház A 8. évfolyamnak pályaválasztási kiállítás
nov. 15. 14:30 Bárdos Iskola Alsós városi rajzverseny
nov. 15.     "Szakmai nap Derecskén (Tanítás nélküli munkanap)"
nov. 20. 1-2. óra 3. és 103. terem Óvónők fogadása az első osztályokban
nov. 20. 13:30   Alsós mesemondó verseny 1-2. évfolyam
nov. 20. 14:00 9. terem Alsós népdaléneklési verseny
nov. 20. 15:00 9. terem Felsős népdaléneklési verseny
nov. 21. 13:45   Iskolai mesemondó verseny 3-4. évfolyam
nov. 21. 2. óra   Műveleti sebességmérés matematikából a 4. évfolyamon
nov. 21. 14:00 Kijelölt termek Simonyi helyesírási verseny iskolai fordulója (5-8. évfolyamnak)
nov. 22. 07:45 - 10:30 Kijelölt termek Nyílt nap: Az iskola képzési profiljainak bemutatása
nov. 28. 14:00 Kijelölt termek Országos angol nyelvi verseny iskolai fordulója ( 7.-8. évfolyam)
nov. 29. 14:00 Bárdos Iskola Járási Móra Ferenc mesemondó verseny

 


 





Csengetési rend

1. óra    07.45 - 08.30
2. óra    08.45 - 09.30
3. óra    09.45 - 10.30
4. óra    10.45 - 11.30
5. óra    11.40 - 12.25
6. óra    12.35 - 13.20
7. óra    13.30 - 14.15
8. óra    14.25 - 15.10
9. óra    15.15 - 16.00

 



Események

2018. november 12. (hétfő) - Alsós fogadó órák

2018. november 12. (hétfő) - Felsős fogadó órák

2018. november 13. (kedd) - Magyar nyelv napja (Megemlékezés irodalom órákon)

2018. november 13. (kedd) - Évfolyam kirándulás az 8. évfolyamosoknak

2018. november 14. (szerda) - Tanítási nap (pénteki órarenddel)

2018. november 15. (csütörtök) - Alsós városi rajzverseny

2018. november 15. (csütörtök) - "Szakmai nap Derecskén (Tanítás nélküli munkanap)"


 

Gönczy Pál Általános Iskola a Jövő Nemzedékért Alapítvány

Adószáma: 18541849-1-09
Számlaszáma: 11738084-20011088