Szülői értekezletek időpontja

Osztály Napja Időpontja Helye
1. a május 17. 16:30 103. terem
1. b május 22. 16:30 9. terem
2. a május 15. 16:00 7. terem
2. b május 7. 16:00 105. terem
3. a május 13. 16:30 102. terem
3. b május 14. 16:30 101. terem
4. a május 10. 16:00 1. terem
4. b május 6. 16:30 2. terem
5. a május 8. 16:30 10. terem
5. b május 9. 17:00 110. terem
6. a május 9. 16:30 17. terem
6. b május 9. 16:30 8. terem
7. a május 10. 17:00 16. terem
7. b május 7. 17:00 9. terem
8. a május 16. 17:00 111. terem
8. b május 9. 17:00 14. terem

 


Május havi program

Nap Időpont Helyszín Program neve
máj. 2. 08:00 Debrecen Labdarúgás Diákolimpia megyei döntő II. Kcs. fiú
máj. 3. 09:00 HSE pálya Atlétika Diákolimpia Tankerületi verseny III-IV.kcs fiú-lány
máj. 3. 13:00 HSE pálya Atlétika Diákolimpia Tankerületi verseny I-II. kcs. fiú-lány
máj. 6. 17:30 9. terem Szülői Közösség tájékoztatója
máj. 6.   Ebes Megyei KRESZ-vetélkedő (2 csapat vesz részt)
máj. 7-10.   Osztálytermek Szülői értekezletek
máj. 7. 3. óra 101 és 102. terem Műveleti sebességmérés 3. évfolyamon
máj. 7. 14:00 Debrecen Atlétika Diákolimpia Megyei Döntő I.- II. kcs. Fiú-lány
máj. 8. 6. óra G1 6. és 8. évfolyamosoknak tájékoztató a kompetenciamérésről
máj. 8. 13:00 Debrecen Atlétika Diákolimpia Megyei Döntő III. kcs. Fiú-lány
máj. 9. 13:00 Debrecen Atlétika Diákolimpia Megyei Döntő IV. kcs. Fiú-lány
máj. 9. 14:00 HSE pálya Bozsik Intézményi program: Labdarúgás III.-IV. kcs.
máj. 9. 14:00 Thököly Imre Iskola Városismereti verseny 3.-4. évfolyamnak
máj. 10. 10:00 Debrecen Bolyai egyéni matematikaverseny 1-6. évfolyamnak
máj. 15. 07:40 - 10:35 14. 15. 16. és 17. terem Országos Célnyelvi mérés 6. és 8. évfolyamnak
máj. 16. 15:00 Debrecen Litterátum angol nyelvi verseny megyei döntő
máj. 17. 09:00 Mikepércs "Varázsolvas" verseny alsó tagozatnak
máj. 22.   HSE pálya Diáksport fesztivál II. kcs.
máj. 22. 07:40 - 09.40 14. és 16. terem Angol idegen nyelvi országos mérés 6. évfolyamnak
máj. 22. 09:40 - 11:30 14. és 16. terem Angol idegen nyelvi országos mérés 8. évfolyamnak
máj. 23. 14:00 HSE pálya Bozsik Intézményi program: Labdarúgás I-II. kcs.
máj. 29. 07:40 - 12:15 14. 15. 16. és 17. terem Országos kompetenciamérés 6.és 8. évfolyamnak
máj. 30.     7. osztályosok próba nyelvvizsgája (26 fő)
máj. 31 - jún. 1.   Tokaj Országos technika-verseny 7. évfolyamosoknak (3 fő)

Június havi program

Nap Időpont Helyszín Program neve
jún. 4. 07:45 iskolarádión Nemzeti Összetartozás Napja
jún. 5. 17:00 UDVAR + 9. terem Mosolynap
jún. 7.     DÖK kampány a szünetekben
jún. 10.     Pünkösd
jún. 11. 1.-2. óra alsós udvar Ballagási főpróba 1.
jún. 12.     DÖK nap félórás szünetekkel félórás tanórákkal
jún. 13. 10:00 Repülőtér Gönczy-Családi-Juniális
jún. 14. 1. órában   Ballagási főpróba 2. (esőpróba)
jún. 15. 09:00 alsós udvar Ballagási ünnepség
jún. 21. 08:00 alsós udvar Tanévzáró ünnepség

 




Csengetési rend

1. óra    07.45 - 08.30
2. óra    08.45 - 09.30
3. óra    09.45 - 10.30
4. óra    10.45 - 11.30
5. óra    11.40 - 12.25
6. óra    12.35 - 13.20
7. óra    13.30 - 14.15
8. óra    14.25 - 15.10
9. óra    15.15 - 16.00

 


Csengetési rend
rövidített órák

1. óra    07.45 - 08.15
2. óra    08.30 - 09.00
3. óra    09.15 - 09.45
4. óra    09.55 - 10.25
5. óra    10.35 - 11.05
6. óra    11.15 - 11.45

 



Események

2019. május 22. (szerda) - Diáksport fesztivál II. kcs.

2019. május 22. (szerda) - Angol idegen nyelvi országos mérés 6. évfolyamnak

2019. május 22. (szerda) - Angol idegen nyelvi országos mérés 8. évfolyamnak

2019. május 23. (csütörtök) - Bozsik Intézményi program: Labdarúgás I-II. kcs.


 

Gönczy Pál Általános Iskola a Jövő Nemzedékért Alapítvány

Adószáma: 18541849-1-09
Számlaszáma: 11738084-20011088